Városmarketing Gyémánt Díj 2022

Devecser Város Önkormányzata Városmarketing Gyémántdíj elismerésben részesült a Magyar Marketing Szövetség és társkiírói pályázatára benyújtott, „Devecser város településimázsa megerősítése és átformálása a turisztikai célok tükrében” című pályázati anyagával a Marketingkommunikációs megoldások és tartalom kategóriában. A szakmai zsűri egyúttal elismerte városunk településmarketing területén kifejtett törekvéseit.

A pályázati anyagot Ferenczi Gábor polgármester írta, annak szerkesztésében Kapcsos Krisztina hivatali ügyintézőnk, lektorálásában Nyárs Hajnalka alpolgármester működött közre.

Az ünnepélyes.díjátadóra Budapesten, a Várkert Bazárban került sor szeptember 15-én, a marketingszakma és az üzleti élet csúcstalálkozóján, a Marketing Summit Hungary 2022-n.melyen a polgármester és az alpolgármester mellett Füstös Zsuzsanna intézményvezető képviselte városunkat.

Kapcsolódó bejegyzések